7finanse - portal finansowy - bezpłatne porady finansowe, porady prawne, ubezpieczenia, giełda, waluty, biznes, kredyty, pożyczki, lokaty, konta, inwestycje, produkty finansowe, finanse

Dziś jest: Piątek, 7 maja 2021, Imieniny: Augustyna, Ludmiły

Porady Eksperta On-line

Absolwent Politechniki Białostockiej. Ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firm w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studium Dealerów Rynku Pieniężnego i Kapitałowego organizowanego przez FOREX Klub Polska i Warszawski Instytut Bankowości (Nr dypl. 364/SDB/99).

Od 1996 r. pracował jako dealer rynku akcji w Krajowym Domu Maklerskim „Passa” S.A. (przekształcony w DI BWE S.A.) Od listopada1996 r. zatrudniony w TUnŻ  WARTA „VITA” S.A. na stanowisku Zastępcy Kierownika Zespołu Inwestycji Kapitałowych. Od 1999 r. do połowy 2002 r. pełnił funkcje Wicedyrektora Biura Inwestycji Kapitałowych TUnŻ WARTA „VITA” S.A. Od lipca 2002 r. w WARTA Asset Management S.A. na stanowisku zarządzającego funduszami. Od dnia 20 kwietnia 2005 roku, w związku z połączeniem WARTA Asset Management S.A., WARTA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku S.A. pracował w KBC TFI S.A. Od maja 2009 w Exito Consulting na stanowisku Dyrektora Biura Inwestycji Kapitałowych.

Preferowane tematy pytań:

  • Globalne indeksy giełdowe
  • Prognozy dotyczące indeksów WIG20, WIG
  • Rynek walutowy
» Zapytaj Eksperta

Znajdź odpowiedź

Zanim zadasz pytanie naszemu Ekspertowi, sprawdź w naszej bazie,
czy nie ma w niej odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.
Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi Zapytaj Eksperta

Wyrażenie:

Najnowsze odpowiedzi Eksperta:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.