Dziś można już oszczędzić na księgowości!

Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2024, Imieniny: Eustachego, Marii
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Firma

2018-06-15

Dziś można już oszczędzić na księgowości!

Czasy, w których firma musiała mieć własnego księgowego, który za spore pieniądze będzie prowadził księgi, wystawiał i archiwizował faktury oraz tworzył dokumenty i rozliczenia podatkowe, bezpowrotnie minęły. Dziś liczy się samodzielność, spryt oraz inteligentne wykorzystywanie dostępnych narzędzi.

Nic więc dziwnego, ze coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z programów do samodzielnego prowadzenia księgowości dostępnych w Internecie. Spośród nich można wyróżnić Taxomatic – bardzo intuicyjne narzędzie, które pomoże nam nie tylko prowadzić dobrze księgowość, ale również nauczyć nas kilku ciekawych rzeczy związanych z księgowością oraz polskim prawem podatkowym.

Co jednak najbardziej będzie nas ciekawiło – program Taxomatic jest programem naprawdę tanim i pozwalającym nam na oszczędności, o których jeszcze kilka lat temu nie byliśmy w stanie pomyśleć. Najważniejsze jednak jest to, że w parze z niską ceną nie idzie niska jakość. A wręcz przeciwnie – nasze działania będą efektywne i efektowne!

Wnętrze programu Taxomatic. Źródło: https://www.taxomatic.pl/o-programie

Dotychczas księgowi pochłaniali spore pieniądze za rzeczy, które dziś jako przedsiębiorcy możemy zrobić sami – kwoty, jakie przedsiębiorcy wydawali na outsourcing księgowy sięgały nawet rzędu kilku tysięcy złotych. Teraz możemy zamknąć się w kilkudziesięciu złotych miesięcznie, by móc przy pomocy programu wykonać wszystkie czynności związane z mała księgowością, nie wychodząc z domu.

Warto wiedzieć, w czym pomaga program Taxomatic za tak korzystne opłaty:

  • wystawianie i księgowanie faktur – dzięki opcji „Skanuj” możemy dodać do naszych internetowych ksiąg nowe dokumenty, które będą bezpieczne i zawsze dla nas dostępne,
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów – dzięki elektronicznej księdze przychodów i rozchodów Taxomatic zjednał sobie wielu miłośników samodzielnej księgowości; to znaczne ułatwienie w prowadzeniu dokumentów, które są wymagane przez urzędy,
  • budowanie baz danych – już nie musimy wykorzystywać narzędzi do tworzenia tabelek na komputerze w celu zbudowania konkretnych bloków informacji na temat naszych klientów czy pracowników; wystarczy jedna zakładka w narzędziu Taxomatic,
  • monitorowanie własny wydatków i przychodów – aby w budżecie firmy nie zrobił się bałagan – warto na bieżąco prowadzić spisy wydatków i przychodów naszego przedsiębiorstwa. Unikniemy wówczas niemiłych sytuacji, w których będzie trudno nam domknąć budżet.

» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

Mariusz Lewandowski...

Jeżeli poszukują Państwo adwokata w Toruniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą...

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.