Impreza firmowa z dala od zgiełku

Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2024, Imieniny: Eustachego, Marii
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Firma

2016-04-28

Impreza firmowa z dala od zgiełku

Szukasz metody na to, by Twoi pracownicy zintegrowali się i stworzyli naprawdę zgrany zespół? Dobrym sposobem na budowanie „team spilit” są wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Dla pracowników to szansa na to, by poznać się w sytuacjach innych niż te „biurowe”. Dla pracodawcy - doskonałe narzędzie wewnętrznego PR. By jednak impreza firmowa się udała, koniecznie wybierz dobre miejsce.

Z dala od zgiełku, hałasu wielkiego miasta i typowo biznesowej atmosfery – właśnie taka lokalizacja będzie najlepiej służyła odprężeniu i dobremu nastrojowi. To one są kluczem do tego, by event można było uznać za udany, a zespół wrócił do pracy z zupełnie nową energią.

Kameralnie nie znaczy nudno

Jeśli myśląc o kameralnej lokalizacji na imprezę firmową, wyobrażasz sobie górską pustelnię, spartańskie warunki bacówki i zupełną pustkę dookoła, pamiętaj, że to tylko jedna z możliwości. Jeśli myślisz o evencie w survivalowym klimacie, połączonym choćby z górskim trekkingiem – jak najbardziej to opcja, którą możesz wybrać. Ale nie jedyna. Znajdziesz również kameralne miejsca, które poza atmosferą wyciszenia i spokoju oferują moc atrakcji.Wystarczy spojrzeć choćby na Uniejów. Niewielka uzdrowiskowa miejscowość, malowniczo położona w Polsce centralnej, z dala od wielkich miast, ale niezbyt daleko – szybko dojedziesz tu z Łodzi czy Warszawy. A czekają na Ciebie klimatyczne sale konferencyjne – w dawnych zamkach czy stylowej zagrodzie młynarskiej w rustykalnym stylu, świetna kuchnia, a także cały kompleks uzdrowiskowo-rekreacyjny. Możesz tu zaplanować zarówno ciekawe warsztaty artystyczne bądź folklorystyczne, moc aktywności outdoorowych, jak i life-coachingowe szkolenie, a po intensywnych atrakcjach, wypocząć w uniejowskich termach. Leniwa (ale nie rozleniwiająca!) atmosfera udzieli się wszystkim, a radosny nastrój z pewnością utrzyma się dłużej niż tylko podczas pobytu w uzdrowisku.

Wypoczynek, który przyniesie efekty

Przemyślany wybór lokalizacji na firmowy event sprawi, że impreza stanie się sukcesem. Twoi pracownicy w kameralnym, ale niepozbawionym atrakcji miejscu odprężą się i zaczną ze sobą rozmawiać „ludzkim głosem”. Relacje nawiązane w takich nieformalnych sytuacjach zaś zaowocują sprawniejszą komunikacją na co dzień. A tego, zwłaszcza w firmie o rozbudowanej strukturze pracowniczej, nie da się przecenić. Już dziś zatem poszukaj dogodnej daty oraz miejsca i zainwestuj w imprezę firmową. W długofalowej perspektywie możesz na tym tylko zyskać.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

Mariusz Lewandowski...

Jeżeli poszukują Państwo adwokata w Toruniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą...

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.