Wynajem dystrybutora wody do firmy – na czym to polega?

Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2024, Imieniny: Eustachego, Marii
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Firma

2018-05-12

Wynajem dystrybutora wody do firmy – na czym to polega?

Szukasz korzystnej oferty wynajmu dystrybutora wody do firmy? Możesz wybierać spośród kilku form rozliczeń z dostawcą i wpisać wydatki do kosztów uzyskania przychodu. Doświadczona firma zainstaluje urządzenie w Twoim biurze w ciągu kilku dni. Sprawdź rozwiązania, które będą dla Ciebie najlepsze.

Oferta dystrybutorów wody do firm jest szeroka, dzięki czemu możesz dopasować urządzenie idealnie do potrzeb Twojego biura. Sprawdź, jakie urządzenie i jaki sposób rozliczenia będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Dystrybutory wody z wymienną butlą – wynajem

Zaopatrzenie biura w dystrybutor wody to rozsądna decyzja dla każdego typu przedsiębiorstwa. Dystrybutor wody w biurze podnosi prestiż organizacji. Elastyczne oferty najmu pozwalają dopasować umowę do potrzeb Twojej firmy, dlatego jest to znaczne ułatwienie dla działania administracji.

Możesz zaopatrzyć swoje biuro w dystrybutory wody źródlanej w zaledwie 15 min, jeżeli zdecydujesz się podpisać umowę najmu przez internet. W ofercie firmy Eden Springs znajdziesz korzystne pakiety najmu oraz dzierżawy dystrybutorów wody źródlanej. Zasady współpracy są proste i sprawdzone – samodzielnie ustalasz harmonogram dostaw butli z wodą. Możesz także liczyć na specjalną obsługę klienta i serwis w ciągu 48 h.

Zobacz ofertę wynajmu dystrybutorów wody Eden >>

Do Twojej dyspozycji pozostaje kilka modeli dystrybutorów wody źródlanej, które możesz dopasować do wystroju wnętrza biura. Każdy model oferuje wodę gorącą oraz schłodzoną. Najnowszy z nich, dystrybutor wody Storm, posiada unowocześnione wejście na butlę – jest on ładowany od dołu, dzięki czemu pracownicy unikają dźwigania.

Dystrybutor wody filtrowanej – dzierżawa i leasing

Jeżeli nie chcesz przewidywać zużycia wody mineralnej, zdecyduj się na dystrybutor wody filtrowanej. Zainstalowanie dystrybutora wody filtrowanej przy sieci wodociągowej to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla dużych organizacji. Nie musisz zastanawiać się, jak dużo butli należy zamówić – do swojej dyspozycji masz nieograniczone ilości smacznej wody filtrowanej. Dzięki czerpaniu wody z sieci firma nie potrzebuje również dodatkowego miejsca na składowanie butelek oraz butli z wodą, dzięki czemu zyskuje dodatkową przestrzeń.  

Dystrybutor wody filtrowanej możesz wynająć na podstawie dwóch typów umów:

  • dzierżawy, jeżeli zależy Ci na rozwiązaniu czasowym i stałej obsłudze serwisowej;
  • leasingu, jeżeli chcesz, by urządzenie przeszło na Twoją własność po upływie okresu obowiązywania umowy.

W ramach umowy otrzymujesz obsługę serwisową, czyli czyszczenie oraz wymianę filtrów, a także dedykowaną infolinię w przypadku nagłych sytuacji. Dodatkowo zyskujesz możliwość odpisania wydatków jako koszt uzyskania przychodu – więc Twoja organizacja zyskuje.

Dystrybutory wody filtrowanej wyróżniają się nowoczesnym designem, który dopasuje się do przestrzeni każdego biura. Oferują one wodę podgrzaną, schłodzoną, a także gazowaną. System filtrowania jest niezwykle dokładny – wyłapuje chlorki i bakterie, dzięki czemu woda jest smaczna i zdrowa (zawiera 100% naturalnych minerałów).

Nieważne, czy wybierzesz dystrybutory wody źródlanej, czy dystrybutory filtrujące wodę – w obu przypadkach podpisanie umowy z firmą taką jak Eden Springs ułatwia prace administracyjne w Twojej firmie. Dzięki przejrzystości współpracy otrzymujesz tylko jedną fakturę miesięcznie w formie papierowej lub elektronicznej. Kontakt z dobrym dostawcą wody źródlanej to czysta przyjemność!


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

Mariusz Lewandowski...

Jeżeli poszukują Państwo adwokata w Toruniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą...

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.