3 sposoby na finansowanie swoich marzeń – to prostsze niż myślisz!

Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, Imieniny: Darii, Ingi
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kredyty

2017-02-22

3 sposoby na finansowanie swoich marzeń – to prostsze niż myślisz!

Dalekie podróże, odkrywanie nieznanych miejsc, zakup nowego samochodu czy nowy komputer pozostają wciąż w sferze Twoich marzeń? Szukasz sposobu, który pomoże Ci je szybko sfinansować, bez straty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo finansowe i stabilizację? Zobacz nasze 3 najlepsze sposoby na finansowanie marzeń i przekonaj się, że ich realizacja jest prostsza niż myślisz!

Sumienne oszczędzanie dla rzetelnych

Jednym z najlepszych sposobów na finansowanie swoich marzeń jest oszczędzanie. Każdy, kto jednak próbował odkładać na wybrany cel, doskonale wie, że nie jest to tak proste, jak się wydaje. Czy można skutecznie oszczędzać bez wielu wyrzeczeń? Oczywiście, że tak! Musisz zacząć jednak od rygorystycznego wyznaczenia sobie celu, wedle własnych priorytetów. Jeśli marzysz o wakacyjnym wyjeździe, a stan konta nie pozwala Ci na tego typu przyjemności, zacznij myśleć o tym co najmniej rok wcześniej, najlepiej od razu po powrocie z wakacyjnych wojaży. Jasno określony cel, wyrabianie sobie codziennego nawyku odkładania nawet najmniejszej kwoty oraz rozsądne wydawanie pieniędzy to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o oszczędzanie. Możesz od razu zacząć działać bardziej radykalnie i zlecić stałe zlecenia z konta czyli określoną kwotę, która co miesiąc będzie automatycznie przelewana na konto oszczędnościowe. Dzięki temu nie odczujesz mocno żmudnego oszczędzania, a kwota na wakacje będzie wzrastać wraz z każdą wypłatą!

 Kredyt gotówkowy dla zdecydowanych

Dużo szybszym i bez wątpienia skuteczniejszym sposobem na finansowanie swoich marzeń jest kredyt gotówkowy. Pozwala on pożyczyć praktycznie od ręki kwotę potrzebną na dowolny cel, jak na przykład kupno samochodu czy wymarzonego sprzętu AGD. Kredyt gotówkowy to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie potrafią lub nie chcą skrupulatnie oszczędzać. Wystarczy dobór właściwej, dopasowanej do potrzeb zainteresowanego oferty, wynegocjowanie odpowiednich rat dla wygodnej spłaty oraz spełnienie najważniejszych warunków, zawartych w każdej ofercie. Aby pożyczyć jak najkorzystniej, wybierz profesjonalne doradztwo pracownika danej placówki bankowej oraz sam, na pierwszym etapie poszukiwań, przyjrzyj się ofertom bankowym dostępnym w danej chwili. Nie obawiaj się wielu formalności – w trosce o klientów zostały one skrócone do niezbędnego minimum, dlatego staranie się o kredyt gotówkowy nie zajmie Ci wiele czasu.

 

Pożyczka u znajomych dla lubiących wyzwania

Żaden z powyższych sposobów na finansowanie marzeń nie przypadł Ci do gustu? Zawsze możesz skorzystać z pożyczki u znajomych. Pomysł ten spodoba się osobom, które nie potrafią oszczędzać oraz nie ufają instytucjom bankowym. Pamiętaj jednak, że takie rozwiązanie nie jest bezpieczne ani pewne, w przeciwieństwie do kredytów udzielanych przez profesjonalne placówki bankowe. Jeśli pożyczasz pieniądze od znajomych, ustal wyraźnie także sposób spłaty zobowiązania. Pozwoli Ci to uniknąć wielu nieporozumień i późniejszych kłótni, które często pojawiają się podczas tego typu przyjacielskich usług.

 


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.