Co sprawia, że kredyt gotówkowy jest tak atrakcyjny?

Dziś jest: Niedziela, 9 maja 2021, Imieniny: Karoliny, Katarzyny
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kredyty

2018-05-16

Co sprawia, że kredyt gotówkowy jest tak atrakcyjny?

Brak gotówki na czekające Cię wydatki stał się tak uciążliwy, że poszukujesz rozwiązania, które umożliwi Ci zdobycie gotówki w krótkim czasie? Pożyczka parabankowa zniechęca Cię wysokimi opłatami, krótkim terminem spłaty i niewielką kwotą, jaką możesz uzyskać? Kredyt gotówkowy oferuje dużo korzystniejsze warunki, które możesz dostosować, w zależności od swoich potrzeb.

Brak gotówki na czekające Cię wydatki stał się tak uciążliwy, że poszukujesz rozwiązania, które umożliwi Ci zdobycie gotówki w krótkim czasie? Pożyczka parabankowa zniechęca Cię wysokimi opłatami, krótkim terminem spłaty i niewielką kwotą, jaką możesz uzyskać? Kredyt gotówkowy (polecamy ranking na: https://www.17bankow.com/) oferuje dużo korzystniejsze warunki, które możesz dostosować, w zależności od swoich potrzeb. Zadłużenie na dowolny cel przyciąga najwięcej nowych Klientów, co jednocześnie stwarza doskonałe warunki do konkurencji między instytucjami, na tle oferowanych produktów. Jako Klient możesz dzięki temu skorzystać z licznych warunków, które ułatwią zarówno zdobycie pieniędzy, jak i spłatę zobowiązania. Co może w kluczowy sposób uatrakcyjnić zadłużenie finansowe? W tym artykule dowiesz się, jakich warunków możesz spodziewać się, szukając kredytu gotówkowego i jak z nich skorzystać, by zyskać jak najwięcej.


Niskie RRSO
Największą zaletą kredytów gotówkowych, jest ich niski koszt. Wpływ ma na to nie tylko ilość dostępnych ofert i chęć pozyskania nowych kredytobiorców, ale także niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, które wciąż są rekordowo niskie i gwarantują korzystne oprocentowanie. Szukając dobrej oferty kredytowej, trzeba jednak zwrócić uwagę na całkowity koszt zadłużenia. Poznając usługi warto więc skupić się na prowizji, jaką pobiera bank, opłacie przygotowawczej oraz pozostałym opłatom, które mają wpływ na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania kredytu gotówkowego.


Wakacje kredytowe
Jednym z ciekawszych warunków w umowie kredytowej, jest szansa na skorzystanie z wakacji kredytowych lub odroczenia spłaty pożyczki. To doskonałe rozwiązanie, z którego można skorzystać na krótką przerwę w spłacie rat i wykorzystanie pieniędzy na dowolny cel. Wiele banków wyznacza jednak warunek, który dotyczy spłaty rat regularnie, zgodnie z wyznaczonym planem. Dopiero po upływie kilku lub kilkunastu miesięcy, kredytobiorca może złożyć wniosek o wakacje kredytowe.


Długi okres spłaty
Nie można zapomnieć także o tym, że kredyt gotówkowy wyróżnia się elastycznym okresem spłaty. Wnioskując o zobowiązanie możesz wybrać termin, w jakim planujesz spłacić zaciągniętą pożyczkę, tym samym mając wpływ na wysokość raty. Kredyt zaciągnięty na dłuższy okres będzie posiadać atrakcyjniejsze w spłacie raty miesięczne, dodatkowo zwiększając Twoją zdolność kredytową podczas ubiegania się o zobowiązanie.

Kredyt bez zabezpieczeń
Obawiasz się, że zaciągnięcie chwilówki wymaga żyrantów lub zabezpieczenia? Banki w przypadku kredytów gotówkowych są wyjątkowo zgodne i nie oczekują od Klientów żadnych zabezpieczeń. Bank wydaje zgodę kredytową na podstawie zdolności kredytowej, która analizowana jest po dostarczeniu zaświadczenia od pracodawcy lub osobistego oświadczenia o zarobkach.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.